Wrócili z medalami

Zawodnicy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego 27 maja uczestniczyli w Pucharze Świata w kickboxingu World Kickboxing and Karate Association w Świebodzicach. Wejherowianie zdobyli łącznie 14 medalowych miejsc. 

 

Puchar Świata WKA wywalczyli: Zuzanna Kalbarczyk (dwukrotnie) w semi i light contact, jej siostra Weronika Kalbarczyk w semi contact, Kornelia Szymańska w semi, a także Filip Stark (dwukrotnie) w dwóch kategoriach wagowych semi contact.
Drugie miejsca ponownie wywalczył Filip Stark w light contact, Cezary Maciejewski light contact, Oliwer Laskowski w semi contact, Konrad Kaczmarkiewicz w semi, Zuzanna Kalbarczyk w semi, Kornelia Szymańska light contact, Trzy miejsca powędrowały do Cezarego Maciejewskiego w semi oraz Filipa Starka w light
Organizacja zawodów pozostawiała wiele do zyczenia. Organizatorzy zbyt skoncentrowali się na organizacji wieczornej gali zawodowej, natomiast dało się zauważyć brak zdyscyplinowania, niski poziom sędziowania oraz przede wszystkim słabą frekwencję. Miał to być turniej z udziałem 12 państw, niestety przyjechały kluby i reprezentacje z Polski, Łotwy, Danii, Niemiec i Iranu.
Podziękowania należą się sponsorom naszej reprezentacji: APTE.PL, Przewozy autokarowe Patrycja, PPHiU Alicja, Magdalena Hołownia, Instalatorstwo Elektryczne Bartłomiej Komkowski, Elektryka Pojazdowa Marcin Laskowski oraz rodzicom zawodników.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.