Turniej o Puchar Skrzypczaka

Podczas II Turnieju o Puchar Huberta Skrzypczaka Wejherowo stało się areną zmagań pięściarzy z 11 klubów od Szczecina po Gdańsk. Swoje umiejętności na ringu zaprezentowało blisko 80 zawodników i zawodniczek.

Gospodarz turnieju, Wejherowski Klub Bokserski „Gryf” Wejherowo wystawił czworo zawodników, z czego troje odniosło cenne zwycięstwo.
Turniej był udaną i pełna emocji imprezą, m.in. dzieki wsparciu Miasta Wejherowa i Starostwa Powiatowego. Starosta Gabriela Lisius objęła patronat nad turniejem.
– Podziękowania należą się również sponsorom klubu – dodaje prezes WKB „Gryf” Wojciech Wasiakowski.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...