Zagłosuj na Swoje Miasto

347 – to kod przypisany dla Wejherowa w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zagłosuj na Swoje Miasto”, który ruszył w kwietniu. W ramach plebiscytu sms-owego mieszkańcy miejscowości, w których znadują się sklepy Intermarché i Bricomarché, wybiorą bowiem dwie lokalizacje, w których powstaną place zabaw, ufundowane przez Fundację Muszkieterów. Głosowanie potrwa do 31 maja. W ramach tej edycji, w dwóch miejscowościach, na które oddana zostanie największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw, o wartości blisko 30 tys. zł.
Mieszkańcy oraz sympatycy Wejherowa mogą zagłosować na swoje miasto, wysyłając SMS o treści PLAC347 pod numer 7168. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W głosowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.
Szczegółowe informacje o zasadach głosowania oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl.
„Place Zabaw Muszkieterowie” to największa akcja społeczna realizowana przez Fundację Muszkieterów. W tym roku przeprowadzona zostanie po raz piąty. Fundacja, której członkami są właściciele supermarketów Intermarché i Bricomarché, na mocy specjalnej umowy z samorządami lokalnymi bądź ze spółdzielniami mieszkaniowymi, przekazuje mieszkańcom miasta plac zabaw.
Fundacja pokrywa koszty zakupu i montażu zestawów zabawowych, a władze lokalne wyznaczają lokalizację oraz przygotowują teren, na którym powstanie plac zabaw.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.