Najlepszy ZSP nr 3

W Klubie „Olimp” odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Bowlingu.

Mistrzem Powiatu w klasyfikacji drużynowej chłopców, jak i dziewcząt została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie.
W klasyfikacji indywidualnej zwyciężyła Paulina Bargańska, przed Klaudią Blok i Marleną Klas.
Wśród chłopców najlepszy był Bartłomiej Treder, przed Mateuszem Leike i Wiktorem Wolszonem.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...