Europejskie Kino Grozy

ENEMEF: Noc Europejskiego Kina Grozy, który odbędzie sie w Multikinie 20 kwietnia br. to propozycja dla tych, którzy lubią się bać, a jednocześnie cenią posępny klimat oraz stopniowo narastające napięcie bardziej niż efekciarskie sztuczki. Pokazane zostaną filmy oryginalne, groźne, klimatyczne, mroczne i poruszające.

W repertuarze znalazł się premierowy pokaz najnowszej, trzeciej części hiszpańskiego hitu „Rec”. Sa także trzy filmy, które weszły na ekrany polskich kin w ciągu kilku ostatnich miesięcy: tajemnicza „Kobieta w czerni”, niepokojące „Oczy Julii” oraz ciekawostka z Norwegii, czyli „Łowca trolli”.
Ta noc to doskonała okazja, aby przekonać się, że również w tym gatunku kino europejskie potrafi zaskoczyć i w niczym nie ustępuje amerykańskim produkcjom.
Oto repertuar ENEMEFu Europejskie Kino Grozy: Rec 3, Oczy Julii, Kobieta w czerni i Łowca trolli.

Te filmy bedzie można obejrzeć w ciągu jednej nocy, w piątek 20 kwietnia w kinach sieci Multikino, m.in. w Gdańsku, Gdyni i Rumi. Początek seansu o godz. 22.00, koniec ok. 5.00 rano.Bilety w cenie od 17 zł są już do nabycia w kasach kina.
Więcej informacji na temat tego ENEMEFu, cen biletów, jak również głosowanie na kolejność emisji filmów znajdziesz pod adresem: www.enemef.pl
Na stronie można również zagłosować na repertuar kolejnych ENEMEFów oraz wygrać zniżkę – przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilkaset zarejestrowanych na stronie osób, które otrzymują specjalnego zniżkowego SMSa. Z nim można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Za darmo do kina

Dla naszych Czytelników mamy 5 pojedynczych biletów na ENEMEF Europejskie Kino Grozy na jutro na godz. 22.00 w Multikinie w Galerii Rumia.
Żeby je zdobyć, trzeba dzwonić do nas dzisiaj (czwartek) od godz. 15.00 i wymienić tytuł jednego z filmów, prezentowanych jutro w ramach ENEMEFu. Prosimy dzownić pod nr tel.:
606-101-502
UWAGA: Zawsze po wyznaczonej godzinie odbieramy telefony, chociaż sygnał bywa mylący. Trudnoci z dodzwonieniem się wynika tylko z bardzo zajętej linii. Zainteresowanie biletami jest duże!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.