Zwycięska Viktoria

Viktoria Dombrowska zakończyła tytułem mistrzowskim udział w piątych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kobiet. WKB „Gryf” ma tym samym pierwszy w historii wejherowskiego boksu medal Mistrzostw Polski Kobiet.

– Przyjechałam tutaj z nastawieniem na zwycięstwo – stwierdziła Viktoria Dombrowska. – Mistrzostwo smakuje tym lepiej, że jestem pierwszą zawodniczką z Wejherowa, która je wywalczyła.
– Jestem ogromnie dumny z Viktorii – stwierdził prezes klubu Wojciech Wasiakowski. – Po trzech latach działalności udało nam się zdobyć tytuł Mistrza Polski i to przez kobietę.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...