Promują Wejherowo

W wejherowskim ratuszu podpisano umowę o współpracy promocyjnej pomiędzy prezydentem miasta a zarządem WKS „Gryf” Wejherowo. Drużyna seniorów otrzyma 200 tys. zł. Będzie promować miasto w rozgrywkach II ligi piłki nożnej.

Umowę podpisali: prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt i przewodniczący Komisji Zdrowia, Sportu i Rekreacji Rady Miasta Rafał Szlas, a w imieniu zarządu klubu, prezes WKS „Gryf” Piotr Waga.
– Ze strony władz klubu widać wielką determinację, aby utrzymywać wysoki poziom gry zawodników. Umowa daje wielką szansę, pod warunkiem że będą wyniki, których władzom klubu i zawodnikom z całego serca życzę – powiedział prezydent K. Hildebrandt.
– Przyznane środki finansowe będą wykorzystane na realizację potrzeb drużyny w ramach rozgrywek II ligi piłki nożnej. Gwarantują stabilizację finansową. Druga liga to rozgrywki z wyższej półki, czego doświadczyliśmy w zeszłej rundzie, jednak sztab trenerski i zawodnicy powiedzieli: „Damy radę!” – stwierdził prezes Piotr Waga.
– Nasze miasto zasługuje na drugą ligę – dodał radny Rafał Szlas. – Piłkarze „Gryfa” chcą godnie reprezentować Wejherowo na terenie całej Polski.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...