Tytani z mocnym wsparciem

Utworzony rok temu, drugoligowy Klub Sportowy Tytani Wejherowo ma nowego sponsora. Jest nim fima Libet – producent kostki brukowej i płyt tarasowych. Celem klubu jest rozpowszechnienie piłki ręcznej.

– Nasza drugoligowa drużyna przeciera szlaki najmłodszym – mówi Remigiusz Sałata, jeden z założycieli klubu Tytani Wejherowo. – Zawodnicy zajmują się nie tylko ciągłym podnoszeniem swojej formy i rozgrywaniem meczów.
Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, ale na tym nie kończy się sportowa aktywność szczypiornistów. W każdy piątek organizowane są przez nich rozgrywki Wejherowskiej Piłki Ręcznej, w której bierze udział głównie młodzież ponadgimnazjalna. Zawodnicy uczestniczą również w takich wydarzeniach, jak Pikniki z Piłką Ręczną czy grudniowy „Mikołaj z Tytanami” dla dzieci.
– To nasza prawdziwa pasja – twierdzi Piotr Bojke, rozgrywający w drużynie Tytani Wejherowo. – Dlatego tak bardzo zależy nam na tym, aby w naszym mieście odżyła piłka ręczna. Już widać coraz większe zainteresowanie tą dyscypliną sportu.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.