Nieoceniona Karolina Drewa

Piłka nożna kobiet

W ostatnim tej jesieni meczu GOSRiT Luzino pokonał zespół KKP Chełmża 3:2. Na boisku zabłysnęła Karolina Drewa.

Zawodniczki GOSRiT Luzino przegrały w Toruniu z tamtejszą Gwiazdą aż 5:1. Jedyną bramkę zdobyła w 39. minucie Karolina Drewa. W kolejnym pojedynku zawodniczki z Luzina przegrały 2:3 z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.
W ostatnim meczu GOSRiT Luzino pokonał zespół KKP Chełmża 3:2, zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry. Najlepsza na boisku K. Drewa już w 9. minucie zdobyła prowadzenie, a potem drugiego gola w 33. minucie. Po kolejnym golu na wyrównanie, na szczęście dla luzinianek w doliczonym czasie gry ponownie błysnęła K. Drewa, która strzałem z ok. 20 metrów w samo okienko bramki, dała zwycięstwo zespołowi. Beniaminek z Luzina zakończył rundę jesienną na 7 miejscu.