Powiat wejherowski najlepszy w województwie

Tenis stołowy. Turniej Dwie rakiety

Powiat wejherowski zajął pierwsze miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Ponadpodstawowych pod nazwą „Dwie rakiety”.

Zawody rozgrywane w Goręczynie rozegrano po raz osiemnasty, a reprezentantom naszego powiatu wielokrotnie udawało się stanąć na podium, natomiast w 2009, 2018 i teraz wygraliśmy zawody. Powiat wejherowski pokonał powiat kartuski.
Indywidualnie najlepszymi zawodniczkami okazały się: Magdalena Płotka i Katarzyna Płotka, uczące się w Powiatowym Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie.
Wśród chłopców najlepszym okazał się Przemysław Dosz z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, a trzecie miejsce zajął Maciej Wąs z Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie. Opiekunem drużyny był Przemysław Gutowski, instruktor z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.
Sukces naszego powiatu nie byłby możliwy, gdyby nie praca trenerów i instruktorów działających w klubie Akademia Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto. Koordynatorem całego wyjazdu był Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.