Pierwsza przegrana

Piłka ręczna. Tytani

Piłkarze ręczni Tytanów Wejherowo nie zawiedli kibiców i w zaległym spotkaniu ligowym pokonali SMS II ZPRP Gdańsk 33:27. Niestety w kolejnym pojedynku ligowym przegrali przed własną publicznością z zespołem MKS Grudziądz 27:28.

W pojedynku z gdańszczanami Tytani popełniali sporo błędów i w 22 minucie był remis. W drugiej połowie gra Tytanów wyglądała dużo lepiej, a dzięki poprawionej skuteczności przyjezdni zaczęli tracić przewagę w polu. W 40 minucie Tytani objęli prowadzenie i nie oddali go już do końca meczu.
W ostatnim weekendowym pojedynku Tytani Wejherowo po bardzo ambitnej i walcznej grze przegrali jedną bramką z MKS Grudziądz. Goście w pierwszych fragmentach gry starali się narzucić swój styl gry i szybko zdobyli prowadzenie trzema bramkami. Jednak często faulowali i S. Jurkiewicz zamieniał rzuty karne na 6:5. Dalsza gra w pierwszej połowie, to wymiana ciosów, z której zwycięsko wyszli goście, prowadząc do przerwy 16:15.
Druga część spotkania nie zmieniła oblicza gry. Na dwie minuty przed końcem spotkania, Tytani prowadzili jeszcze 27:26, jednak strata gospodarzy i w ostatnich sekundach udana kontra gości dała im zwycięstwo. Po tym spotkaniu Tytani utrzymali fotel wicelidera tabeli, jednak przewaga do trzeciego MKS Grudziądz, stopniała do sześciu punktów.
Tytani Wejherowo: Jurkiewicz, Sałata, Przymanowski, Warmbier, Wicon, Grabowski, Koss, Kudełka, Papke, Nowosad, Wicki, Bartoś, Miszczak, Sikora, Cholcha.