W nagrodę sprzęt AGD

Wejherowo czwarte

W ostatecznej klasyfikacji Plebiscytu Miast „Świeć się Energą” Wejherowo zdobyło 1535 głosów i zajęło 4. miejsce, za Sędziszowem Małopolskim (I miejsce, 7380 głosów), Katowicami (II miejsce) i Łomżą (III miejsce).

Urokliwy Sędziszów Małopolski zdobył tytułu „Świetlnej stolicy Polski” i nagrodę główną: pomoc wartą 50 tys. zł, ale pomoc od Grupy Energa trafi także do pozostałych 15 finalistów, w tym do Wejherowa. Będą to zestawy sprzętu AGD o wartości 10 000 zł. W najbliższym czasie prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt zadecyduje, komu przekaże na cel charytatywny podarowany przez Energę sprzęt.
– Po raz trzeci wejherowskie iluminacje świetlne zyskały tak wysokie uznanie wśród mieszkańców naszego województwa i kraju. Czwarte miejsce w tym plebiscycie, to wielki sukces i znakomita promocja dla naszego miasta. Jestem usatysfakcjonowany, że ponownie będę mógł obdarować sprzętem AGD środowiska działające charytatywnie na rzecz mieszkańców – mówi prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt.
Grupa Energa od 10 lat docenia miejscowości, dbające o swoją oprawę w okresie świątecznym.
– Dzięki akcji „Świeć się z Energą” podopieczni ponad 200 placówek w całej Polsce m.in. domów dziecka, stowarzyszeń czy ośrodków pomocy społecznej zyskali na przestrzeni ostatnich 10 lat pomoc, która ułatwia im codzienność. W tym roku do obdarowanych dołączą kolejni potrzebujący z 16 miast – mówi Lucjan Brudzyński, dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji Energi SA.
Już w lutym kolejne pralki, lodówki zmywarki i inne urządzenia AGD (łącznie 292 sprzęty o wartości 200 000 zł) zostaną przekazane potrzebującym z 16 polskich miast.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.