Dzień Seniora

Atrakcje w bibliotece

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie świętowano biblioteczny Dzień Seniora. Tego dnia w placówce gościli starsi czytelnicy, dla których przygotowano wiele atrakcji.

Występy artystyczne przygotowali tego dnia nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie pod kierunkiem Jolanty Arendt (grupa teatralna)oraz Joanny Rompzy (szkolny chór). Program wywołał wzruszenie widzów.
W trakcie spotkania wystąpił fitoterapeuta Michał Konkel, który opowiedział o zbieraniu i wykorzystaniu ziół. Indywidualne konsultacje z ziołolecznictwa były jednym z punktów spotkania. Odbyły się także warsztaty tworzenia kartek świątecznych z Ewą Narloch-Kerszka, fotobudka i słodki poczęstunek. Dzięki słuchaczom Powiatowego Zespołu Szkół Policealnych w Wejherowie można było skorzystać z masażu oraz usług kosmetycznych.
Udział w imprezie umożliwili swoim podopiecznym pracownicy Domów Pomocy Społecznej, dzięki temu biblioteka stała się miejscem spotkań wielu osób starszych, w tym podopiecznych wspomnianych placówek.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.