Sportowe trofea

Kickboxing. Trzy turnieje

Kickboxerzy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz sekcji kickboxingu GOSRiT Luzino odnieśli sukcesy w kolejnych zawodach.

W nowym sezonie 2018/19 w konfrontacji sztuk walki z serii „Polish Fighter Cup” – edycja VII w Szczecinie, bezkonkurencyjna była świeżo upieczona Mistrzyni Świata z Włoch Paulina Stenka. Drugie miejsca zdobyli: Karolina Młynik do 65 kg kick-light senior, Adam Brzozowicz do 84 kg kick-light junior i Mikołaj Sobotka do 94 kg kick-light junior. Trzecią lokatę wywalczył Przemysław Krause do 94 kg kick-light senior.
W Świdniku podczas Pucharu Polski w kickboxingu dwa srebrne medale w kat. kadetek starszych zdobyła Nikola Siecińska, natomiast w Sejnach koło Suwałk w Pucharze Państw Bałtyckich zwyciężyła Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino).
Sportowcy w ciągu trzech tygodni zdobyli cenne medale w imprezach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Podopieczni trenera Rafała Karcza wywalczyli 8 medali: 2 złote, 5 srebrnych i 1 brązowy medal.
8 grudnia kolejny sprawdzian, tym razem dla młodszych zawodników. W Warszawie odbędzie się Mikołajkowy Turniej Kickboxingu.