Wikęd Luzino pokonał Arkę II

Piłka nożna. IV liga

W Luzinie doszło do pojedynku pomiędzy zespołami sąsiadującymi ze sobą w tabeli, w którym Wikęd pokonał drugą drużynę Arki Gdynia 2:1.

Tydzień wcześniej w strugach deszczu i przy zimnym wietrze przyszło grać kolejny mecz ligowy piłkarzom Wikędu Luzino. Podopieczni trenera Pawła Radeckiego zremisowali bezbramkowo z Aniołami w Garczegorzach.
W miniony weekend na własnym boisku w Luzinie, początek meczu należał już zdecydowanie do gospodarzy i już w piątej minucie bramkę zdobył D. Lisowski. Kilka minut później w sytuacji sam na sam znalazł się K. Opłatkowski, ale nie zdołał pokonać bramkarza gości. Potem drużyna gości przejęła inicjatywę, a konsekwencją tego była bramka wyrównująca.
Po przerwie mecz zmienił swoje oblicze. Wikęd utrzymywał się przy piłce i starał się wyjść na prowadzenie. Jednak to indywidualny błąd obrońcy Arki otworzył drogę do bramki, a K. Opłatkowski pokonał bramkarza z Gdyni. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, choć Wikęd miał kilka okazji do podwyższenia wyniku.
Po kilkumiesięcznej przerwie na boisko powrócił J. Tobiaski. W pierwszym składzie wystąpił 16-letni Ł. Michałek, a w drugiej połowie pojawił się 15-letni K. Bornowski.

Wikęd Luzino: Składowski – Borski, Lisowski, Kowalski, Bank, Fierka (Bornowski), Mienik (Mienik), Wicon, Dąborwski, Michałek (Korzyczkowski), Opłatkowski (Zadrowski).