Licealistki z PZS nr 4 najlepsze

Sztafetowe Biegi Przełajowe w Garczynie

Zawodnicy z powiatu wejherowskiego rewelacyjnie zaprezentowali się w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Szkół Podstawowych oraz Ponadpodstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Największe sukcesy odnieśliśmy w rywalizacji dziewcząt w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Wojewódzkiej Licealiady. Ekipa Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie bezapelacyjnie triumfowała.

 

Drużyna dziewcząt z Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie triumfowała na Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Wojewódzkiej Licealiady w Garczynie.
Drużyna dziewcząt z Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie triumfowała na Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Wojewódzkiej Licealiady w Garczynie.

Dziewczęta z „Samochodówki” praktycznie od początku do końca prowadziły i wbiegły na metę z dużą przewagą. Mistrzowska sztafeta biegła w składzie: Kamila Domarus, Aleksandra Dominik, Martyna Piekut, Marta Kandziora, Izabella Gaffke, Dominika Dopke, Natalia Mathea, Agata Maliszewska, Julia Myszk, Angelika Stencel. Trenerem jest Maria Maj-Roksz.
W młodszej kategorii po ciężkiej walce reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie na ostatniej zmianie wygrały swój bieg i zostały Mistrzyniami Województwa Pomorskiego.
W zmaganiach najmłodszych, Szkoła Podstawowa w Bojanie w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci zajęła wysokie piąte miejsce zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie zajęli w swoim biegu szóste miejsce rywalizując w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W przypadku chłopców w Wojewódzkiej Licealiadzie, drużyna z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie, czyli „Elektryka” uplasowała się na bardzo dobrej piątej lokacie.
Zawody odbywały się w Garczynie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.