Podziękowania dla nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej

W Filharmonii Kaszubskiej oraz w auli Powiatowego Zespołu Szkół (I LO) w Wejherowie odbyły się miejskie oraz powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystości były okazją do wręczenia nauczycielom i dyrektorom szkół nagród i wyróżnień, a także podziękowania im za ich ważną i odpowiedzialną pracę.

Podczas uroczystości miejskiej w Filharmonii Kaszubskiej, prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt podczas spotkania z nauczycielami podkreślił, że to właśnie oni swoją pracą oraz powołaniem, kształcą i wychowują kolejne pokolenia Polaków. Razem ze swoim zastępcą Arkadiuszem Kraszkiewiczem, wręczył 20 nauczycielom (w tym dyrektorom kilku szkół) Nagrodę Prezydenta Wejherowa.
Prezydent wręczył również akty nadania awansu zawodowego nowym nauczycielom mianowanym.
W Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie odbył się Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości zasłużonym pedagogom wręczono Nagrodę Starosty Wejherowskiego. Starosta Gabriela Lisius złożyła nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych życzenia, dziękowała im za trud kształcenia oraz wychowania młodzieży, a także gratulowała sukcesów.
Dyrektor PZS nr 1 Katarzyna Bojke wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom I LO im. Króla Jana Sobieskiego.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.