200 tysięcy zł dla WKS „Gryf”

Prezydent wsparł finansowo piłkarzy

Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt przekazał symboliczny czek Piotrowi Ruszewskiemu, prezesowi Wejherowskiego Klubu Sportowego Gryf Wejherowo. Czek opiewający na kwotę 200 tysięcy złotych.

– Przekazujemy dzisiaj kolejną znaczącą kwotę 200 tys. zł wejherowskiemu klubowi sportowemu, który poprzez swoje osiągnięcia sportowe godnie reprezentuje i promuje miasto – mówi prezydent Krzysztof Hildebrandt. – Cieszymy się, że mamy w mieście klub piłkarski grający w II lidze. Każda dobra gra, każdy sukces, to promocja dla naszego miasta. W imieniu kibiców gratuluję zawodnikom klubu i życzę im wielu sportowych sukcesów.
Piotr Ruszewski, prezes Wejherowskiego Klubu Sportowego Gryf Wejherowo podziękował za kolejną dotację na rzecz klubu.
– Dziękujemy za wsparcie z miasta, jest to dla nas duży zastrzyk finansowy – mówi Piotr Ruszewski, prezes WKS. – Zawodnicy dają z siebie wszystko, co pokazują na boisku. Przed nami praca nad utrzymaniem klubu w II lidze i działalność szkoleniowa nad młodzieżą.
Jak powiedział Robert Chwastek, zawodnik WKS Gryf Wejherowo, każda pomoc finansowa jest mile widziana. – Gra w II lidze zobowiązuje i jest to promocja dla miasta – mówi Robert Chwastek.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.