Muzyczne lato dobiega końca

W niedzielę spektakl dla dzieci zamiast koncertu

W ramach cyklu „Muzyczne Lato” w każdą niedzielę lipca i sierpnia w wejherowskim parku odbywały się znakomite koncerty, przyciagające wielu miłosników muzyki w pięknym otoczeniu. W ostatnią wakacyjną niedzielę 26 sierpnia koncertu już nie będzie. Tym razem prezydent Wejherowa zaprasza dzieci na wyjątkowy spektakl.

W niedzielę 12 sierpnia na plenerowej scenie wystąpił zespół Holeviaters, łaczący muzykę folk z brzmieniem swingowych standardów i ballad jazzowych (na zdjęciu obok). Wokalistka Anna Malacin-Karpiel porwała publiczność do wspólnej zabawy, m.in. do tańca. Tydzień później w parku królowało argentyńskie tango. Zadbał o to kwartet Paweł Nowak – Milonga Baltica, który bardzo podobał się publiczności.
W najbliższą niedzielę 26 sierpnia zamiast koncertu przygotowano atrakcje dla dzieci.
O godz. 17:00 na małej scenie w parku słupski Teatr Tęcza zaprezentuje spektakl dla dzieci „Przygody Kubusia”.
Widzowie będą mieli wpływ na wydarzenia dziejące się na scenie, aktywnie uczestnicząc w przygodach naszego bohatera. Kubuś napotka wiele przeszkód. Czeka go spotkanie z diabłem, śmiercią i smokiem, ale dzięki odwadze i pomocy ze strony najmłodszej publiczności doskonale poradzi sobie w każdej sytuacji. Zatem jego przygody zakończą się tak, jak na bajkę przystało.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.