Trudny początek rozgrywek

Piłka nożna. Czwarta liga

Drużyna Wikęd Luzino na inaugurację rozgrywek pokonała Gedanię Gdańsk 3:2. 15 sierpnia przegrali z Gryfem Słupsk 0:1, a w ostatnim pojedynku w Gdańsku zremisowali z Jaguarem 1:1.

Inauguracja była bardzo udana, a luzinianie pokazali skuteczność i chęć do otwartej gry. Z liderem w Słupsku od początku meczu piłkarze Wikędu zagrali bardzo mądrze i twardo. W obronie para środkowych obrońców bardzo dobrze radziła sobie z napastnikami gości. Pierwsza połowa to kilka dogodnych sytuacji gospodarzy i nieciekawa gra gości. Druga połowa wyglądała podobnie. Lepiej prezentował się również zespół Wikędu. Jednak to goście po wykopie z własnej połowie i wygranej główce zdobyli bramkę. W Gdańsku mecz z Jaguarem to ciężko wywalczony punkt. W pierwszej połowie lepiej radzili sobie goście, którzy za sprawą gola K. Opłatkowskiego, wyszli na prowadzenie. W drugiej części zdecydowanie lepiej radzili sobie zawodnicy Jaguara i w 53. minucie wyrównali. W najbliższą sobotę 25 sierpnia o godz. 11.00 na stadionie w Luzinie, Wikęd zagra ze spadkowiczem z III ligi - GKS Przodkowo.