Super Game w WCK

Gry sportowe na ekranie komputera

Kolejna edycja cyklu wydarzeń e-sportowych LG HIRO Quersus Wakacyjne SUPER GAME e-sport zagości w Wejherowskim Centrum Kultury już w dniach 4-5 sierpnia.

Głównym turniejem będzie Counter Strike: Global Offensive – 5 vs 5, którego faza grupowa rozpocznie się w sobotę o godzinie 9:00, natomiast w niedzielę przejdziemy do fazy play-off, by wyłonić najlepszą drużynę.
Rozgrywki można śledzić na żywo w telewizji E-SPORT TV oraz na kanale Twitch.tv/ESPTVPL. Zapisy na turniej indywidualny FIFA 18 odbędą się w pierwszy dzień wydarzenia od godziny 9:00 do 12:00.
Na uczestników i widzów czeka mnóstwo atrakcji, na które zapraszają Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt, Wejherowskie Centrum Kultury oraz SUPER GAME e-sport.
Dla odwiedzających przygotowano turniej indywidualny FIFA 18, symulator rajdowy Gran Turismo Sport marki TAG Heuer oraz strefę free2play! Zwycięzcy zgarną atrakcyjne nagrody. Wstęp na wydarzenie jeste darmowy.
Każdy z odwiedzających będzie miał niepowtarzalną szansę, aby przetestować najnowocześniejsze, ultraszybkie komputery marki HIRO oraz płynną grę w 144 Hz lub 240Hz na gamingowych monitorach marki LG.
Więcej informacji na fanpage’u:
facebook.com/supergameesport
oraz na sgesport.com!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.