Gryf zwycięża

Piłka nożna

W ostatnim pojedynku ligowym Gryf Wejherowo walczył z niezwykle trudnym rywalem, który też chce utrzymać się w rozgrywkach drugoligowych, MKS Kluczbork. Wejherowianie nie dali szans przeciwnikom i wygrali spotkanie 3:1. Dzięki tej wygranej Gryf umocnił się nad strefą spadkową.

W pierwszej połowie wejherowianie zdobyli bramkę po strzale M. Goerke, ale goście zaciekle próbowali doprowadzić do remisu. Druga połowa to bardzo dokładna i konsekwentna gra naszej drużyny, czego efektem było dwie bramki strzelone w przeciągu pięciu minut, przez R. Maciejewskiego i Ł. Nadolskiego. Goście zdobyli gola w 80. min. gry. Teraz przed Gryfem Wejherowo jeszcze dwa pojedynki ligowe: z GKS Bełchatów oraz z Błękitnymi Starogard.
Gryf: Ferra – Gulczyński, Wicki, Sobociński, Goerke – Brzuzy, Kołc, Nadolski, Wojowski, Maciejewski – Okuniewicz.