Druga porażka

Piłka nożna. Wikęd

Zawodnicy Wikędu Luzino pokonali na własnym boisku Cartusię Kartuzy 1:0, po czym pokonali GKS Kolbudy 3:0, a w Gdańsku w pojedynku z Jaguarem doznali porażki 2:0.

W Luzinie K. Opłatkowski pokonał bramkarza gości pięknym strzałem z ponad 18 metrów. Nie był to jednak łatwy mecz, bo gospodarze powinni zdobyć parę goli, ale zawodziła ich skuteczność.
Z Kolbudami pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, kt,orzy zdobyli gola. Kiedy wydawało się, że kolejne bramki to kwestia czasy, Kolbudy zdołały wyrównać. Na drugą część meczu luzinianie wyszli mocno zdeterminowani i bardzo szybko zdobyli gola, po którym Wikęd był już stroną przeważającą. W 91. min. M. Dąbrowski nie wykorzystał rzutu karnego.
W Gdańsku luzinianie zanotowali drugą wiosenną porażkę. Spotkanie w pierwszej połowie było w miarę wyrównane, ale żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarzy. Druga część meczu odbywała się już pod dyktando gospodarzy, którzy na długo zamknęli gości na własnej połowie. Wikęd tym razem nie był w stanie odwrócić losy meczu, gdy gdańszczanie zdobywali bramki.

W sobotę 12 maja o godz. 16:00 GOSRiT Luzino zmierzy się z Powiślem Dzierzgoń na własnym stadionie.