Na ul. Kwiatowej będzie zamknięty przejazd kolejowy

Ważną wiadomość dla kierowców i pieszych zamieszczono na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Wejherowie. W związku z rozpoczęciem budowy tunelu pod torami, od 7 maja br. zostanie zamknięta ul. Kwiatowa na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 6 do skrzyżowania z ul. Spacerową. Z użytkowania zostanie wyłączony przejazd kolejowy w ciągu ul. Kwiatowej. Dotyczy to zarówno ruchu samochodowego, jak i pieszego.

 

Objazd dla samochodów do ul. Kwiatowej od drogi krajowej nr 6 realizowany będzie poprzez przejazd kolejowy w ciągu ul. Sienkiewicza, ul. 10 Lutego, rondo przy dworcu PKP.
Ruch pieszych zostanie skierowany do tunelu pod krajową „szóstką” i torami kolejowymi z wyjściem/wejściem przy dworcu PKP.
Wyjazd z ul. Kwiatowej w kierunku drogi krajowej nr 6 realizowany będzie przez ul. Spacerową, Zachodnią do ronda na Węźle Działki i przez przejazd kolejowy w kierunku „szóstki”.
W początkowym okresie prac możliwy będzie wyjazd ze sklepów Intermarche, Bricomarche oraz ze stacji BP w kierunku skrzyżowania DK6 z ul. Przemysłową w kierunku Lęborka.
W komunikacie na stronie internetowej Urzędu Miejskiego prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie ul. Kwiatowej i stosowanie się do oznakowania pionowego.
– Dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować utrudnienia podczas prowadzenia prac budowlanych w tym rejonie, jednak są one nieuniknione. Liczymy na wyrozumiałość – budujemy dla nas, mieszkańców! – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego.
Całość prac zakończy się drugim półroczu 2019 roku.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.