Sukces R. Karcza

Wejherowianin trenerem Kadry Narodowej juniorów

W trakcie przygotowań do Mistrzostw Europy w kickboxingu w Skopje, pełnił obowiązki trenera Kary Narodowej kadetów (zawodników do 16 lat), a podczas mistrzostw w stolicy Macedonii był trenerem reprezentacji kadetów. Teraz Rafał Karcz decyzją Zarządu Polskiego Związku Kickboxingu został powołany na pierwszego trenera Kadry Narodowej juniorów, czyli zawodników do 18 roku życia.

Rafał Karcz, posiadający prawie 20-letnie doświadczenie w tym sporcie oraz w szkoleniu, jest na co dzień strażnikiem miejskim, prowadzi też kursy samoobrony dla kobiet. Jest trenerem kickboxingu w Wejherowskim Stowarzyszeniu Sportowym oraz GOSRiT Luzino.
Na co dzień można zapisać się na treningi kickboxingu, które są prowadzone przez Rafała Karcz. Informacje na stronie:
www.sportwejherowo.pl.
Obowiązki trenera klubowego będzie łączył z obowiązkami trenera Kadry Narodowej. 18 stycznia br. Zarząd PZKB ogłosił, że trenerem Kadry Narodowej Kickboxingu w formule pointfighting juniorów czyli zawodników do lat 18 został Rafał Karcz Będzie odpowiedzialny m.in. za przygotowanie reprezentantów Polski do Mistrzostw Świata kadetów i juniorów, które odbędą się we wrześniu we Włoszech.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.