Dla rodziny z powiatu wejherowskiego

Szlachetna paczka od urzędników Starostwa

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Wejherowie po raz kolejny włączyli się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”.

Prezenty, wśród których znalazły się m.in. produkty spożywcze, środki czystości, koce, ręczniki, ubrania, upominki świąteczne oraz pralka, trafią do potrzebującej rodziny z powiatu wejherowskiego. 9 grudnia urzędnicy Starostwa wraz z członkiem Zarządu Powiatu Jackiem Thielem zawieźli paczki do magazynu, mieszczącego się w Gościcinie. Podarki trafiły już do wybranej rodziny.
– Liczymy, że sprawiły radość i wywołały uśmiech na twarzach obdarowanych osób – mówi Gabriela Lisius, starosta wejherowski.

Paczki z powiatu wejherowskiego już pojechały do Polaków na Wileńszczyźnie. Relacje z wręczania paczek można śledzić w ogólnodostępnym serwisie YouTube z dopiskiem Traugutt Rodacy Bohaterom, na stronie pomorskiego koordynatora Stowarzyszenia Traugutt.org bądź na facebooku.
W imieniu kombatantów organizatorzy dziękują mieszkańcom miasta i powiatu za ofiarność i okazane dobre serce. Kolejna zbiórka w nadchodzącym roku.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.