Jest bezpieczniej

Policjanci w Choczewie

W budynku Nadleśnictwa w Choczewie przy ulicy Świerkowej 8 uruchomiono punkt przyjęć interesantów Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego i Dzielnicowych Komisariatu Policji w Gniewinie z siedzibą w Choczewie.

Półtora roku temu spłonęła siedziba dzielnicowych w centrum Choczewa, a policjanci przenieśli się do Komisariatu w Gniewinie. Dzięki inicjatywie wójta Gminy Choczewo oraz uprzejmości Nadleśnictwa Choczewo, które udostępniło pomieszczenia, dzielnicowi będą tam pełnili służbę w wyznaczonych terminach.
– Bez współpracy wszystkich służb nie da się zapewnić bezpieczeństwo. Liczy się koordynacja działań. W Choczewie dobrze nam to wychodzi – mówi nadleśniczy Bartłomiej Obajtek.
W otwarciu punktu przyjęć interesantów wzięły udział m.in. starosta wejherowski Gabriela Lisius, wójt Choczewa Wiesław Gębka i komendant powiatowy policji insp. Beata Perzyńska.
W nowym posterunku w Choczewie, czynnym we wtorki w godz. 10.00-12.00 oraz w piątki w godz. 16.00-18.00, skargi i wnioski mieszkańców przyjmują dzielnicowi: asp. sztab. Marcin Romanek i asp. Dariusz Kardas.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.