30 sekund horroru

Piłka ręczna. Tytani wygrali

Szczypiorniści Tytani Wejherowo wygrali na wyjeździe w ostatnim przed przerwą meczu w rozgrywkach ligowych z ostatnią drużyną ligową AZS UKW Bydgoszcz 29:30. Zajmują teraz trzecią pozycję w tabeli II ligi. Przerwa w rozgrywkach potrwa do 27 stycznia.

Tak dobrze jeszcze nie grali i nie osiągnęli tak wysokiego miejsca. W pierwszej połowie jednak to bydgoszczanie przeważali i wygrali ją 14 do 10.
W drugiej części wejherowianie zaczęli powolutku opanowywać plac gry i odrabiać straty, a emocjonująca była końcówka pojedynku, a szczególnie ostatnie pół minuty, gdy Tytani musieli obronić jednobramkowa przewagę.
Bramki dla Tytanów: P. Jankowski – 6, Przymanowski – 6, Jurkiewicz – 5, Warmbier – 4, Kierat – 3, Bartoś – 2, R. Sałata – 2, K. Wicki, Nowociński, Kudełka, Szreder, R. Wicki, Sikora, Grabowski, Nowosad, Zwolakiewicz po jednej.