Pomoc nocą oraz w święta

Uwaga, zmieniło się

Po lekarską pomoc nocą, w weekendy i w święta na terenie powiatu wejherowskiego pacjenci muszą zgłaszać się do Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie.

Od 1 grudnia br. w razie nagłego zachorowania należy udać się do szpitala, do punktu nocnej i świątecznej opieki, który uruchomiono w budynku oddziału chorób płuc, położonym na górnym tarasie kompleksu szpitalnego, koło górnego parkingu. Szpital przeprowadził wszelkie prace modernizacyjne, aby pomieszczenia udostępnione na potrzeby Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej spełniały odpowiednie wymogi. Działają tu dwa gabinety lekarskie, gabinet pielęgniarski, rejestracja.
Mieszkańcy Rumi, tak jak do tej pory, po pomoc medyczną w nocy i święta powinni zgłaszać się do ambulatorium w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej nr 1, położonym przy ul. Derdowskiego 23.

Świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej to świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej, udzielane w sytuacji nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia – od poniedziałku do piątku w godz. od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godz. od 8.00 do 8.00 dnia następnego.
Telefon do dyspozytora jest taki, jak do tej pory, czyli:
58 57-27-844

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.