Tytani Trudna przeprawa

Piłka ręczna.

Szczypiorniści wejherowskich Tytanów pojechali do Czerska, gdzie pokonali Borowiaka Czersk 24:28.

Ekipa gospodarzy jest niżej w tabeli II ligi, więc wszystko wskazywało na łatwy przebieg pojedynku. Jednak gospodarze zagrali twardo i nie oddawali pola Tytanom. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 13-13, a na początku drugiej odsłony gospodarze objęli prowadzenie. Nasi zawodnicy zaczęli się natomiast denerwować.
Dopiero od około 50 minuty Tytani poukładali grę, zaczęli od skutecznej obrony i szybkich ataków, a celne trafienia przyniosły odrobienie straty bramkowej.
Ostatnie kilkanaście minut gry to mozolne powiększenie przewagi, a potem utrzymanie jej do końcowego gwizdka. 9 grudnia Tytani znowu zagrają na wyjeździe, tym razem z AZS UKW Bydgoszcz.
Bramki dla Tytanów: Bartoś-7, Warmbier-6, Jurkiewicz-6, P. Jankowski-4, Turek-3, Szreder-1, Przymanowski-1.