Jest coraz gorzej

Piłka nożna. Gryf Wejherowo

Po serii klęsk piłkarze Gryfa Wejherowo na własnym boisku doznali kolejnej. W niedzielę przegrali z zespołem Stali Stalowa Wola 0:1.

Kompromitująca pierwsza część rozgrywek ligowych zakończyła się ostatnim miejscem w tabeli, a pierwsze spotkanie drugiej, wiosennej tury rozgrywek rozegrane awansem zakończyło się też przegraną. Pomimo, że Gryf zagrał tak sobie, to goście grając także nie najlepiej strzelili gola w drugiej połowie i wyjechali z kompletem punktów. Dopiero po utracie bramki wejherowianie rzucili się do ataków. Zdominowali pole gry, ale byli nieskuteczni i szczęście odwróciło się od nich. Słabszemu i wiatr w oczy wieje.
W przedostatnim meczu na Wzgórzu Wolności gryfici zostali pokonani przez Błękitnych Stargard Szczeciński 0:3, a wszystkie bramki padły w drugiej połowie.
Za tydzień Gryf zagra z liderem II ligi – GKS 1962 Jastrzębie Zdrój.