Życzenia i nagrody dla pracowników oświaty

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w Powiatowym Zespole Kształcenia Specjalnego w Wejherowie. Starosta powiatu wejherowskiego złożyła życzenia nauczycielom i innym pracownikom oświaty, dziękując im za wysiłek i odpowiedzialną pracę. Wręczono nagrody, a dla uczestników uroczystości zagrali i zaśpiewali wychowankowie placówki, otrzymując gromkie brawa.

Uczestników uroczystości powitała dyrektor Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego Małgorzata Woźniak, która pełniła rolę gospodarza obchodów Dnia Nauczyciela.
Jak co roku, wyróżniający się w pracy nauczyciele powiatowych szkół otrzymali Nagrody Starosty Wejherowskiego, a także kwiaty, życzenia i gratulacje.
– Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom oświaty składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, satysfakcji z wykonywanej pracy – powiedziała podczas spotkania starosta Gabriela Lisius. – Niech Wam nigdy nie zabraknie cierpliwości, zapału i troski o dobro wspólne, jakim jest powierzone Wam kolejne pokolenie narodu polskiego, a uznanie i szacunek wychowanków oraz całego społeczeństwa niech towarzyszy Wam każdego dnia.
Uroczystość uświetnił występ artystyczny w wykonaniu podopiecznych placówki, którzy byli gorąco oklaskiwani przez gości.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.