Nagrodzona

Dziennikarka z Wejherowa

Redaktor naczelna wejherowskiego oddziału Telewizji Kaszuby – Lilii Wilczyńska została wyróżniona w prestiżowym konkursie dla dziennikarzy „Prosto do Funduszy Europejskich”. Gala wręczenia nagród odbyła się w Warszawie.

„Prosto do Funduszy Europejskich” to ogólnopolski konkurs, organizowany przez Ministerstwo Rozwoju. W tym roku spośród blisko 1000 zgłoszeń nagrodzono 15 uczestników.
W tym zaszczytnym gronie znalazła się Lilii Wilczyńska z wejherowskiego oddziału Telewizji Kaszuby (na zdjęciu po prawej stronie), nagrodzona za cykl artykułów dotyczących wykorzystania środków z Unii Europejskiej w Wejherowie.
To nie pierwsza nagroda L. Wilczyńskiej w ogólnopolskim konkursie. W 2014 roku reportaż pt. „Wygrać z rakiem….”, przygotowany wspólnie z Arkadiuszem Jaskułką, zwyciężył w pierwszym Ogólnopolskim Konkursie Onkologicznym dla Dziennikarzy.
Również w 2014 roku reportaż Telewizji Kaszuby L. Wilczyńskiej i A. Jaskułki znalazł się na podium ogólnopolskiego konkursu „To nas dotyczy” realizowanego przez Polska Izbę Komunikacji Elektronicznej. Mowa o programie pt. „Unia Europejska -Polska – Wejherowo” który znalazł się w zaszczytnej trójce laureatów, zdobywając „Kryształowy Ekran”.
Gratulujemy!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.