Na ósmym miejscu

Tytani Wejherowo w ostatnim pojedynku ligowym wygrali z Wybrzeżem II Gdańsk 35:30. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo.

Nasza drużyna przegrywała po pierwszej połowie, bo gdańszczanie grali ambitnie, agresywnie i skutecznie. Popełniali niewiele błędów w rozgrywaniu piłki. Natomiast Tytani grali w tej części meczu „na luzie”. I to się zemściło.
Na drugą połowę zawodnicy wyszli w innych nastrojach. W 40. min. po bramce Lewickiego oraz trzech kontrach R. Sałaty, nasza drużyna odzyskała właściwy rytm gry i w 54. Min. Tytani prowadzili już 30:24. Do końca spotkania kontrolowali wynik. Zwycięstwo dało na zakończenie sezonu ósme miejsce w ligowej tabeli.
Tytani wystąpili w składzie: Lewicki (7), P. Jankowski (6),Brzeski (6), Radosław Sałata (6), Wicon (5), R. Wicki (2), M.Wicki (1), M. Jankowski (1), Remigiusz Sałata (1), Nowosad, Miler, Nowociński, Warmbier, K.Wicki, Grabowski, Sikora.
– Cieszę się ze zwycięstwa, bo to był mecz o trzy pozycje w ligowej tabeli. Na długo przed tymi zawodami wiedziałem, że nie będzie łatwo, bo Wybrzeże ma w składzie zdolną młodzież. Jestem zadowolony, że chłopaki nie odpuścili rywalowi i gonili przeciwnika. Wynik nie odzwierciedla czystej gry. To spotkanie było bardzo wyrównane z którego my wyszliśmy zwysięsko – ocenił trener P. Paździocha.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.