Świat Tańca na podium

Klub Taneczny „Świat Tańca” prowadzony przez Joannę i Jacka Bernaśkiewicz odniósł sukces na XI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łebie.

Choreografie opracowane przez trenerów poparte świetnym przygotowaniem motorycznym spotkały się z wielkim uznaniem jury oraz publiczności. Tancerze z wejherowskiego klubu zdobyli 2 złote, 6 srebrnych i 1 brązowy medal.
Rywalizacja solistów oraz formacji hip hopowych odbyła się w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, do lat 11 oraz powyżej lat 12.
Z wielkim entuzjazmem został przyjęty gościnny występ najmłodszych 4 i 5-letnich tancerzy z zespołu Laleczki.
W kategorii do lat 8 drugie miejsce zdobył Świat Tańca Mini. Wśród solistów Natalia Kobiela zdobyła srebrny medal.
W kat. do lat 11 pierwsze miejsce zajął Świat Tańca Children1, a drugie miejsce Świat Tańca Kids. Wśród solistów pierwsze miejsce zajęła Dobrosława Laskiewicz, a drugie – Izabela Noga.
W kategorii od 12 lat srebrny medal zdobył zespół Świat Tańca Juniors, a brązowy solistka Julianna Białk. Oliwier Przytocki zajął drugie miejsce w kategorii debiuty 12-15 lat.
– Turniej w Łebie był pierwszym sprawdzianem w 2017 roku przed nowym sezonem tanecznym, który na dobre rozpocznie się w marcu. Dzięki tej rywalizacji mogliśmy sprawdzić czy idziemy w dobrym kierunku i co jeszcze można poprawić. Bardzo cieszymy się z pierwszych sukcesów w nowym roku – mówią Joanna i Jacek Bernaśkiewicz.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.