Taniec to radość i zdrowie

W Project Dance Studio w Wejherowie odbyły się zajęcia uczniów „Klasy Sowy” (III c) ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wejherowie z utalentowanym instruktorem tańca Adrianem „Lipskee” Lipińskim – finalistą programu „Mam talent” . Zajęcia z poppingu były rewelacyjne, a dzieci zachwycone.

Fot. A. Salwowowska
Fot. A. Salwowowska

Ten wyszukany taniec był wspaniałym podsumowaniem półrocza programu „Stop zwolnieniom z WF-u”, którego celem jest zachęcanie dzieci do aktywnego uczestnictwa w lekcjach WF-u. Wcześniej odbyły się zajęcia z Tomaszem Hirszem (kick boxing), Patrycją Kirchenstein (hous dance), Mateuszem Rejnerem (hip hop) i Justyną Bolek (slavica dance), którzy również przekonywali dzieci o tym, że ruch jest potrzebny dla zdrowia, a treningi dają radość i prowadzą do mistrzostwa. Dzieci polubiły taniec i ruch.
– Jest to już druga edycja tego klasowego programu. Poprzednia odbyła się dla wcześniejszego rocznika „Klasy Sowy”, również w klasie trzeciej i przyniosła fantastyczne rezultaty – powiedziała wychowawczyni „Klasy Sowy”, Beata Frąckowiak. – Dzieci pokochały zajęcia WF-u i w następnych latach bez potrzeby nie przynosiły do szkoły zwolnień. Mam nadzieję, i wszystko na to wskazuje, że cel naszego programu tym razem też zostanie osiągnięty. Dziękuję wszystkim, którzy nas wspierają.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.