Najlepiej oświetlone

Wejherowo po raz kolejny okazało się najpiękniej oświetlonym w okresie bożonarodzeniowym miastem na Pomorzu. W VIII edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Świeć się z Energą”, na etapie wojewódzkim Wejherowo otrzymało najwięcej głosów internautów i znalazło się w gronie 16 finalistów.

Miasto otrzyma w nagrodę energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł, który, tak jak poprzednio, przekaże wybranej placówce.
Akcja „Świeć się z Energą” to ogólnopolska zimowa zabawa organizowana przez Grupę Energa, w której wybierane są najpiękniej oświetlone miasta w Polsce.
– Drugie z rzędu zwycięstwo w pierwszym etapie plebiscytu to dla naszego miasta duże wyróżnienie i satysfakcja z uznania, jakim obdarzyli nas internauci – mówi Krzysztof Hildebrandt, prezydent miasta Wejherowa. – Od wielu lat podejmujemy wiele działań w celu uatrakcyjnienia wizerunku miasta w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Cieszy nas, że przygotowywane przez miasto dekoracje świetlne na ulicach podobają się mieszkańcom i gościom, a także internautom.

Do tegorocznego finału awansowały: Wejherowo, Legnica, Inowrocław, Zamość, Gorzów Wielkopolski, Rzgów, Bobowa, Radom, Nysa, Stalowa Wola, Łomża, , Częstochowa, Starachowice, Braniewo, Kalisz i Połczyn-Zdrój. Głosowanie na tym etapie już się zakończyło, a zwycięskie miasto poznamy 10 lutego 2017 r.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.